1% a Soproni Egyetemért

A Soproni Egyetem hazánk egyik legnagyobb múltú oktatási intézménye, páratlan szellemi műhelyekkel, egyedülálló tradíciókkal. Sopron városban működő négy karával nemzetközileg, országosan és regionálisan is kiemelkedő szerepű oktatási és kutatási tudásközpont, mely a fiatal nemzedékek nevelését és a tudomány magas szintű művelését tekinti hivatásának.

Az átalakuló felsőoktatási rendszerben a megújulás mellett tettük le voksunkat. Feladatunk a jövőben is olyan oktatási, kutatási és tanulási környezetet biztosítani oktatóink és hallgatóink számára, melyre méltán lehetünk büszkék nem csak a hazai, de a nemzetközi felsőoktatási színtéren is.

Kérjük, amennyiben egyetért törekvéseinkkel, ajánlja fel adója 1 %-át 2017-ben a Soproni Egyetemnek.

Az alábbi linken letöltheti az "EGYSZA" elnevezésű rendelkező nyilatkozatot, amelybe a Soproni Egyetem adószámát kell a KEDVEZMÉNYEZETT ADÓSZÁMA rovatba írni:

15760346-2-08

Hogyan nyilatkozhat az 1 % felajánlásáról?

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal alábbi oldalán megtalálhatóak a részletes információk: