1 % a Soproni Egyetemnek

A Soproni Egyetem hazánk egyik legnagyobb múltú oktatási intézménye, páratlan szellemi műhelyekkel, egyedülálló tradíciókkal. Sopron városban működő négy karával nemzetközileg, országosan és regionálisan is kiemelkedő szerepű oktatási és kutatási tudásközpont, mely a fiatal nemzedékek nevelését és a tudomány magas szintű művelését tekinti hivatásának.

Az átalakuló felsőoktatási rendszerben a megújulás mellett tettük le voksunkat. Feladatunk a jövőben is olyan oktatási, kutatási és tanulási környezetet biztosítani oktatóink és hallgatóink számára, melyre méltán lehetünk büszkék nemcsak a hazai, de a nemzetközi felsőoktatási színtéren is.
Az idei esztendőben beérkező 1 %-os felajánlásokat képzéseink fejlesztésére, népszerűsítésére, a beiskolázás elősegítésére kívánjuk fordítani.
Kérjük, amennyiben egyetért törekvéseinkkel, ajánlja fel adója 1 %-át 2019-ben a Soproni Egyetemnek.

Adószámunk: 15760346-2-08