A Simonyi Károly Kar hallgatóinak munkái a klagenfurti nemzetközi faipari kiállításon

A Soproni Egyetem Simonyi Károly Karának hallgatói munkáiból is beválogattak a 2018. augusztus 29-szeptember 1. között Klagenfurtban megrendezett nemzetközi faipari kiállítás termékei közé. A kiválasztott munkák prototípusai az „Innovation Area” területen kaptak helyet.

A termékek és tervezőik:
BOND: Csicsics Gergő, Pető Borbála, Surányi Vanessza
CLOUD: Csák Vince, Horák Debóra, Kéri Dávid
MOSAIC: László Dalma, Rankl Dániel, Sütheő Áron
PLYO: Csicsics Gergő, Varga Noémi

A terméktervezési munkák az INNOWOOD határon átnyúló projektben szervezett magyar-osztrák innovációs bútortervező workshop keretében valósultak meg. Ezúton is köszönjük minden pályázatban résztvevő hallgatónak, hogy időt és energiát szánt a tervezési munkákra, valamint köszönjük a pályázat szervezőinek, a Soproni Egyetem vezetőinek, valamennyi kollégának és PANFA Klaszter tagnak és menedzsment szervezetének a támogatást, hogy ilyen színvonalas workshop és prototípusok jöhettek létre.

(Forrás: Soproni Egyetem - Ipari Termék- és Formatervező Mérnök Szak Facebook oldal)

PYLO

MOSAIC