A Zen Consulting Kft. Junior Trainee pozícióba keres 3 főt

A Zen Consulting Kft. az OVB HOLDING AG tagjaként Junior Trainee pozícióba 3 fő részére felvételt hirdet a soproni irodájába!

Akiket keresünk:

• Jelenleg egyetemi tanulmányaikat végzik
  • Érdeklődnek a pénzügyi/gazdasági folyamatok iránt
  • Alapszintű informatikai ismeretekkel rendelkeznek
  • Emberközpontúak és jó csapatjátékosok
  • Kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkeznek
  • Megoldás- és karrierorientáltak
  • Határozott kiállással és elegáns megjelenéssel rendelkeznek

Cégünknél első körben egy belső szakmai felkészítésen veszel részt, mely során nemcsak elméleti oktatáson, hanem gyakorlati tréningen sajátíthatod el az alapokat. Ezzel párhuzamosan a Business Mentoring programunk segítségével személyre szabottan készítünk fel és vezetünk végig a valódi feladatokon. Célunk, hogy minél hamarabb és minél magabiztosabban tudj önállóan dolgozni, sikereket elérni.

Milyen fizetésre, egyéb juttatásokra számíthatsz?

Minden munkatársunk a versenyképes jövedelem mellett számos egyéb juttatást érhet el: bónuszok, béren kívüli juttatások, nyereményutazások stb. Ezen kívül exkluzív továbbképzéseket biztosítunk munkatársainknak.

A legjobbak pedig részt vehetnek a Manager Trainee Programunkban, amellyel a vezetői pályára készítjük fel jelöltjeinket.

Ha fontos számodra a rugalmas időbeosztás, az energikus, motiváló csapat és az inspiráló munkakörnyezet, valamint szeretnéd a szakmai gyakorlatodat, diplomádat nálunk elvégezni, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a hokelnok@uni-sopron.hu email-címre a cégnév és pozíció megjelölésével.

Köszönettel:
Takács Tamás