Nyelvváltó

Gyengénlátó Változat

PROJEKT ASSZISZTENS ERTI SÁRVÁR

erti_allashirdetes_projektasszisztens.jpg

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Soproni Egyetem Erdészeti Tudományos Intézete pályázatot hirdet

projekt asszisztens

munkakörre.

A munkavégzés helye:

Erdészeti Tudományos Intézet 9600 Sárvár Várkerület 30/A.

A munkavállalói jogviszony időtartama:

  • a munkakör az elbírálás után azonnal betölthető,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
  • 90 nap próbaidő

Munkaköri feladatok:

  • Projektmenedzsmenthez kapcsolódó feladatok ellátásában való közreműködés egyes nemzetközi, EU-s és hazai finanszírozású pályázati projektek esetében magyar és angol nyelven,
  • A belföldi és külföldi kiküldetési rendelvények nyilvántartásba rendezése. A nyilvántartás adatainak egyeztetése a pályázati munkaidő nyilvántartási rendszerrel, illetve a menetlevelekkel.
  • A napidíjak kifizetésére vonatkozó adatok hozzáadása a nyilvántartáshoz.
  • Alkalmanként közreműködés a helyszíni ellenőrzések során.
  • Pályázatíráshoz kapcsolódó részfeladatok ellátásában való közreműködés magyar és angol nyelven.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • terhelhetőség, jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • biztos szakmai háttér
  • segítőkész, jól működő csapat

A pályázó a pályázati anyag hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Soproni Egyetem a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. A munkaviszony létesítésének feltétele a három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

A pályázatokat az illes.szilvia@uni-sopron.hu e-mail címre várjuk.

Cikk nyomtatása E-mail