Munkalehetőség - hallgatóknak

A Soproni Egyetem Központi Könyvtár és Levéltára 1 fő segédlevéltárost keres

Létrehozva: 2022.05.19 11:26

A Soproni Egyetem Központi Könyvtár és Levéltára 1 fő segédlevéltárost keres teljes munkaidős állásra, egyelőre határozott, 1 éves időtartamra.

Feltétel:

•             legalább középfokú végzettség;

•             felsőfokú vagy szakirányú végzettség előnyt jelent.

A munkakör feladatai:

•             a levéltári állomány kezelése, rendszerezése, gondozása;

•             nyilvántartások, segédletek készítése;

•             számítógépes feldolgozás és digitalizálás, adatbázis-építés;

•             ügyfélszolgálat és kutatószolgálat, ill. egyes adminisztratív feladatok ellátása;

•             szükség esetén a levéltár honlapjának feltöltése, aktualizálása;

•             közművelődési feladatok ellátása.

Pályázati anyagot (önéletrajz, motivációs levél) elektronikusan a library@uni-sopron.hu e-mail címre várunk.

Bővebb információ a fenti e-mail címen vagy dr. Sági Éva levéltárvezetőtől, a 06/99-518-279-es telefonszámon kérhető.

Tovább

Dolgozz Nyáron a Volton!

Létrehozva: 2022.04.04 21:12

Tovább

Aktuális Álláspályázatok

Létrehozva: 2022.02.28 21:56

Tovább

Az eNET Internetkutató és Tanácsadó Kft. tanácsadói csapata gyakornokokat keres.

Létrehozva: 2022.02.24 12:05

Küldd el önéletrajzod a karrier@enet.hu címre, ha

 - szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni

 - egyetemi tanulmányaiddal összhangban tapasztalt szakértőktől szeretnél tanulni, életszerű problémákon dolgozni, működő megoldások kialakításában részt venni

 - szeretnéd gyakorlat közben megismerni

  • az informatikai projektek működését, vállalati folyamatok újratervezésének gyakorlatát, vagy
  • a különböző projektmenedzsment módszertanokat működés közben, vagy
  • a vállalati és közigazgatási ügyfeleink életét, működését

 - tudsz vállalni legalább heti átlag 20 óra munkát legalább 1 éven keresztül

- kommunikációs szinten beszélsz angolul

Tovább

Junior Credit Analyst (Italian speaking)

Létrehozva: 2021.09.28 11:43

JOB DESCRIPTION:  CREDIT ANALYST (ITALIAN SPEAKING)

Searching For:

Credit Analyst (Italian speaking)

The Role:

Gava Talent Solutions is looking for a Credit Analyst to work in their Budapest, Hungary, financial center for Europe Middle East and Africa (EMEA), reporting to the EMEA Credit Officer.  The role will primarily support the Italian business, and hence requires proficient Italian language skills.  Responsibilities include performing analysis of financial statements and other credit risk information, to assess requests for revolving lines of credit for partners and clients in the IT channel financing sector.  The analyst will also review proposed deal structures, and will recommend a credit rating, and terms and conditions suitable to support proposed credit lines.  As the successful applicant’s experience and skills grow, there will be opportunity to grow in terms of underwriting delegation, seniority, and wider responsibilities within the organization.

Tovább

Account Specialist

Létrehozva: 2021.09.28 11:40

JOB DESCRIPTION

Role:                           CoF BSO OEM Account Specialist

Company:                  Gava Talent Solutions

Work Location:        Budapest

Objective of the job:

Commercial Financing Business Support Operations Account Specialists manage a portfolio of OEM Business Partner accounts.

Tovább