Munkalehetőség - hallgatóknak

Faipari értékesítő kollégát keresünk

Létrehozva: 2019.10.17 14:00

Keressük az új csapattársunkat, aki jó kedvvel, büszkén és önállóan képviseli cégünket az ország egyes területein. Szeret kapcsolatot építeni, és a vevői igényekre megfelelő és racionális megoldásokat találni. Vevőinkkel közösen fejleszteni az iparágat úgy hogy mindenki elégedett legyen. Fő területünk a fűrész és raklapgyártó üzemek, a faablak gyártó üzemek, valamint a bútorlap felhasználó üzemek szakszerű kiszolgálása. Új értékesítő kollégánknak lehetősége van folyamatos fejlődésre és tanulásra, valamint saját céljainak elérésére.

Tovább

Cabin Attendant in Wizz Air Budapest and Vienna bases

Létrehozva: 2019.10.14 11:04

Tovább

Junior Értékesítő Szakértő

Létrehozva: 2019.09.25 08:00

A Generali Biztosító Zrt. Junior értékesítési szakértőket keres csapatába.

Az állásfelhívás megtekintése a Generali Zrt. weboldalán.

Tovább

Junior erdészeti referens - Budapest

Létrehozva: 2019.09.20 14:03

Junior erdészeti referens állást a FAO-nál. Az Agrárminisztérium és az Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Világszervezet (FAO) között levő megállapodás részeként a Magyar Kormány a FAO budapesti Regionális Hivatalába. A junior munkatársat 2 éves időtartamban foglalkoztatják, ez idő alatt lehetőség nyílik egy nemzetközi ENSZ szervezet napi munkájába bekapcsolódni, mely kiváló lehetőség egy pályakezdő részére.

Pályázat letöltése
Állás a profession.hu-n

Tovább

VADÁSZAT SPORTFELELŐS - SOPRON

Létrehozva: 2019.08.13 14:11

Magyarországon 24 Decathlon áruházzunkkal a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Az országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Tovább

Marketing asszisztens munkatárs - Foton Kft.

Létrehozva: 2019.07.05 13:24

Legyél egy lendületes, kreatív és fiatalos csapat tagja!

Marketing asszisztens munkatársat keresünk soproni irodánkba.
Cégünk dinamikus fejlődése miatt folyamatosan nyitottak vagyunk ambiciózus, munkáját szerető, izgalmas feladatokat kereső fiatalok jelentkezésére.

Tovább

Szállítmányozó együttműködés-fejlesztési koordinátor - HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt.

Létrehozva: 2019.05.30 15:27

A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. Szállítmányozó együttműködés-fejlesztési koordinátor munkatársat keres soproni logisztikai szervezetébe.

Tovább

Ügyintéző munkakör - Nyugat Takarék Szövetkezet

Létrehozva: 2019.05.17 13:24

A Nyugat Takarék Szövetkezet ügyintéző munkakörbe munkatársakat keres Munkavégzés helye: Sopron, Lövő, Nagycenk
Feltétel: felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági szakon).

Tovább