Alma Mater Emlékéremben részesült hallgatóink

A Soproni Egyetemen az Alma Mater Emlékérmet végzős hallgatók kaphatják, a felsőfokú tanulmányaik ideje alatt nyújtott magas színvonalú szakmai munkájukért és tanulmányi eredményükért, valamint az egyetem hírnevének öregbítéséért végzett kiemelkedő tevékenységükért.

Az egyetem Szenátusa már júniusi ülésén döntött a cím odaítéléséről, a kitüntetettek a járványhelyzet miatt csak most, az ünnepélyes kari évnyitók alkalmával tudták átvenni díjaikat. Alma Mater Emlékéremben részesült Ujvári Adrienn (Benedek Elek Pedagógiai Kar), Szász Botond és Vargovics Máté (Erdőmérnöki Kar), Verhás Alexandra (Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar), Kovács Luca (Simonyi Károly Műszaki, Faanyagtudományi és Művészeti Kar).
Gratulálunk!
Bővebben a kitüntésről IDE kattintva.

Ujvári Adrienn veszi át kitüntetését prof. dr. Fábián Attila általános rektorhelyettestől és dr. habil. Varga László dékántól.

Szász Botond prof. dr. Lakatos Ferenc rektorhelyettestől és prof. dr. Bidló András dékántól kapta meg a díjat.

Vargovics Máté prof. dr. Lakatos Ferenc rektorhelyettestől és prof. dr. Bidló András dékántól vehette át az emlékérmet.

Verhás Alexandra dr. Katona György rektorhelyettestől és dr. Czeglédy Tamás dékántól kapta meg elismerését.

Kovács Luca dr. Alpár Tibor rektorhelyettessel és prof. dr. Magoss Endre dékánnal fogott kezet a díj átvételekor.