Együttműködési lehetőségek a pozsonyi Közgazdaságtudományi Egyetemmel

A Soproni Egyetem képviseletében, Prof. Dr. Fábián Attila rektor, Dr. habil. Szabó Zoltán külügyi igazgató és Prof. Dr. Széles Zsuzsanna, a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar dékánja látogatást tettek a Pozsonyi Közgazdaságtudományi Egyetemen, ahol az egyetem rektora Prof. Dr. Ferdinand Daňo, Dr. habil. Boris Mattoš rektorhelyettes és Dr. Rudolf Kucharčík dékán fogadta a SOE delegációt.

A stratégiai találkozó célja a közös kutatási és programlehetőségek megtalálása és a szinergia megteremtése volt. A BIP – Blended Intensive Program –, mely az Erasmus+ program keretében jöhet létre, az együttműködés másik jelentős fókuszpontja lehet.

Ez a találkozó újabb fontos lépcsőfok a Soproni Egyetem kapcsolatépítési és nemzetköziesítési törekvéseiben.