Célba ért a Soproni Egyetem és a Rotary Klub Sopron közös segélyszállítmánya

Március első napjaiban ökumenikus gyertyagyújtással vette kezdetét a Soproni Egyetem és a Rotary Klub Sopron közös segélyakciója, melynek során több héten keresztül, nagy számban érkeztek adományok a Soproni Egyetemre. Hosszas logisztikai előkészítést követően, a közelmúltban nyílt lehetősége a Soproni Egyetem Rektori Hivatal két munkatársának, Horváth Zsuzsannának és Mosonyi Melindának arra, hogy az összegyűlt felajánlásokat személyesen Tarpára eljuttassák. A határ túloldalán már a Kárpát-Őr alapítvány közvetítésével és segítségével a leginkább érintett tiszapéterfalvi családokhoz és rászorulókhoz kerülhettek az adományok.

Köszönjük minden adományozónak, hogy nemes cselekedetükkel támogatták jótékonysági akciónkat!