Pótfelvételi a Soproni Egyetemen

Ha nem sikerült az általános felvételi, a pótfelvételin még próbálkozhatsz! 1,2,3….Újratervezés! Irány Sopron, hazánk „leghűségesebb városa”!

2023. július 28-án, pénteken elindul a pótfelvételi a Soproni Egyetemen. Az elektronikus jelentkezésnek, illetve a már rendelkezésre álló dokumentumok beküldésének, hitelesítésének határideje 2023. augusztus 6-án, 24:00 óra.

A pótfelvételi eljárás, a www.felvi.hu oldal e-felvételi felületén történik, ám csak egy helyet jelölhet meg a jelentkező!

A ponthatár megállapítására augusztus 28-án kerül sor, az eredményről legkésőbb augusztus 31-ig értesítést kapsz!

Tanulj Sopronban, az ország „legkülönlegesebb egyetemi campusán”! Szerezz nemzetközileg elismert diplomát magyar vagy angol nyelven. Egyediség, új barátságok, családias hangulat- ezzel vár a Soproni Egyetem.A pótfelvételi eljárás részleteit megtalálod a www.felvi.hu oldalon, vagy a Soproni Egyetem karainak honlapján.

potfelveteli-2023.png