Esemény neve LKK ContactDay – központban ismét a gyakorlatorientált tudás
Időpont 2018. április 18. 10:00 - 16:00
Kategória Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar
Típus Kari rendezvények

A Vállalati Kapcsolati Csoport idén 5. alkalommal szervezi meg Karunk karrier-és vállalati napját, a ContactDay-t. A vállalati szférát és a egyetemi közösséget összekötő esemény idén is kiemelkedő programokkal kecsegtet. Nemzetközi piacvezető vállalatok előadásai mellett teret kapnak kis- és középvállalatok, illetve induló vállalkozások. Az előadások mellett a hallgatók a délután folyamán több különböző szakmai foglalkozáson vehetnek részt és csatlakozhatnak kerekasztalokhoz. Így például betekintést nyerhetnek a grafológia, business coaching világába. A rendezvényt az Alumni Portrék sorozat következő beszélgetése zárja, melynek vendége Karunk volt hallgatója, egy a regióban elhelyezkedő sörfőzde társtulajdonosa.

Mindenkit szeretettel várnak a rendezők!

Esemény küldése e-mailben E-mail cím
Esemény importálása saját naptárba letöltés