Közgazdász bált tartottak a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karon

2017. február 11-én a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karon ismét megrendezték a Közgazdász bált, az Alumni (Öregdiák) rendezvénysorozat részeként.

A bálon nagyon sok Kollégát, Öregdiákot, valamint Vendégeiket köszönthettük, mely külön öröm volt számunkra. A remek muzsikáról ismét a Continental Show Band gondoskodott, mely záloga volt a hajnalig tartó, jó hangulatú mulatságnak. A bált Dr. Czeglédy Tamás, a kar dékán-helyettese nyitotta meg, melyet a WorldDance TSE versenytáncosainak két táncbemutatója is követte. Éjfél után pedig minden eddiginél értékesebb tombola nyeremények kerültek kisorsolásra, és természetesen folytatódott a táncos mulatság egészen hajnalig. A szervezők nevében köszönjük a támogatók és segítők munkáját és felajánlásait, sok szeretettel visszavárunk mindenkit a 2018-as Közgazdász bálon!

Dr. Szóka Károly
Alumni koordinátor