Lean oklevél átadó a Simonyi Károly Karon

2017. február 23-án, csütörtökön 14:00 órai kezdettel sor kerül az idei LEAN oklevelek átadására a Soproni Egyetem Ligneum Látogatóközpontjában, melyre ezúton invitálunk minden kedves érdeklődőt.

A Nyugat Magyarországi Egyetem Simonyi Károly Kar, Faalapú Termékek és Technológiák Intézete immár ötödik éve indította útjára a Technológiai folyamatok tervezése című tárgy keretein belül a Lean-szemléletet napi szinten alkalmazó szakemberek bevonásával (Ikea Industry Magyarország, Autoliv Magyarország Kft., VELUX Magyarország Kft., Lehel Management Tanácsadó Kft.) végzős hallgatók 60 órás Lean-tanfolyamát. A tanfolyamon az Ipari termék- és formatervező mérnök, valamint Faipari mérnök alapszakos hallgatók vettek részt.

A várhatóan egy órás rendezvényt Dr. Alpár Tibor dékán nyitja meg, meghívott vendégek a programhoz csatlakozott cégektől: Annus Péter ügyvezető igazgató (Ikea Industry Magyarország), Ferecskó Gábor minőségbiztosítási vezető (Ikea Industry Magyarország), Nagy Roland platform leader (Autoliv Magyarország Kft), Szakács-Módos Eszter mérnökség vezető (VELUX Magyarország Kft), Bencsik Gergely műszaki igazgató (VELUX Magyarország Kft), Kákonyi Lehel Lajos ügyvezető igazgató Lehel (Management Tanácsadó Kft.).

Mindenkit szeretettel várunk a rendezvényre!