Nyári Egyetem a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karon

A Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karon nyáron sem áll le az élet! A kar a Soproni Felsőoktatásért Alapítvány közreműködésével évek óta sikeres és gyümölcsöző kapcsolatot tart fenn az esseni székhelyű FOM Hochschule-val.

Ennek az együttműködésnek egyik eredménye a Nyári Egyetem, mely idén nyáron is megrendezésre kerül. Az alapképzés (BA) és az idén újra induló mesterképzés (MA) keretében a hallgatók többek között kontrolling, projektmenedzsment, tárgyalástechnika és tárgyalási kompetencia tárgyakat tanulnak. Ezen tárgyakból vizsgát is tesznek, melyet a FOM Hochschule elismer, s így tanulmányi idejüket rövidíthetik le. A FOM Nyári Egyetem a kar hallgatói előtt is nyitva áll, a jövő évi kurzusokról érdeklődni a Nemzetközi Kapcsolatok Irodájában lehet.