Soproni Egyetem a VOLT fesztiválon

A KETTES SÁTOR. A Soproni Egyetem, partnerségben a GYSEV Zrt-vel az idei évben is különböző érdekes játékokkal várta a VOLT fesztivál látogatóit

Mindenhol jó, de legjobb Sopron. A fesztiválon történt megjelenés tartalmáról az AMI hallgatói és a Someshine projekt résztvevői gondoskodtak, volt óriás tangram és daru játék, de a legnépszerűbb az AMI hallgatói által tervezett minták pólókra, táskákra szitázása volt.

MATEMI SEGÍT! A VOLT fesztiválon egy különleges játékkal is várta a vendégeket a Soproni Egyetem: itt mutatkozott be új hősünk, aki a MATEMI nevet kapta. MATEMINEK és segítőjének, ATOMY professzornak két küldetése is van: egyrészt, hogy megmentsék a világot, másrészt, hogy megszerettessék a természettudományokat. Mindenki döntse el, hogy melyik is a nehezebb...Az okostelefon segítségével végezhető AR játék kellemes perceket okozott a fesztivál látogatóinak, akik, ha elakadtak a feladatok megoldásában, egy dologban biztosak lehettek: MATEMI segít!