Tanévnyitó a Selye János Egyetemen - Prof. dr. Szalay László kitüntetése

A szlovákiai és a magyarországi felsőoktatási intézmények legfőbb képviselői, közöttük Prof. dr. Náhlik András, a Soproni Egyetem rektora, a közélet, a tudományos és kulturális élet képviselőinek részvétele mellett zajlott szeptember 14-én a  Selye János Egyetem 2018/19-as akadémiai évének megnyitója.

Az eseményen Rektori Díjban részesült prof. dr. Szalay László, a Soproni Egyetem oktatója, aki először Szlovák Nemzeti Ösztöndíjjal, majd immár három éve a Makovecz Program keretében tanít matematikát tanár szakos illetve gazdaságinformatikus hallgatóknak. Az egyetem rektora hagyományosan a tanévnyitó ünnepségen köszönti azokat, akiknek a publikációs tevékenysége az előző évben nemzetközi színvonalú volt. Prof. dr. Szalay László tevékenységével harmadik alkalommal érdemelte ki ezt a díjat.