Két hét után győzelemmel tért vissza a Soproni Egyetem női labdarúgócsapata

Két hét szünetet követően a Soproni Egyetem női labdarúgócsapata ismét pályára lépett az MLSZ Női NB II. Nyugati csoportjában, ahol a Kelen SC otthonában magabiztos játékkal 3-0-s győzelmet arattak. A csapat számára fontos volt a visszatérés, hiszen a hosszabb kihagyás után ismét bizonyítani szerettek volna a pályán. Szabó Bence vezetőedző tanítványai keményen küzdöttek a sikerért, amelynek gyümölcse a három pont lett.

KELEN SC – SOPRONI EGYETEM 0-3 (0-1)
MLSZ Női NB II. Nyugati csoport
5. forduló
Budapest, Kelen SC Sporttelep
2024.09.28 - 14:00
V: Bán János / A: Kovács Norbert Lajos, Falusi Ferenc

SC SOPRON: Völgyes Vivien (Tóth Loretta 46’)(GK), Bándli Janka, Sümeghy Vivien, Csaplár Daniella, Fata Flóra Hanna, Németh Zita (Pasker Renáta 46’), Udvari Vivien (Varga Boróka 88’), Pupos Veronika Bianka (Kakas Gyöngyi 83’), Udvardi Panka Ágnes, Varga Kitti, Orbán Ábnerné Hajdu Jordána ( Bozzay Eszter 46’)
 Vezetőedző: Szabó Bence
 Asszisztensedző: Szabó Szabolcs
 Gólszerzőink: Csaplár Daniella 25’, Varga Kitti 87’, Pasker Renáta 90’

Szabó Bence vezetőedző: „Két hét után játszottunk ismét bajnoki mérkőzést, a lányok játékra éhesen érkeztek. Célunk az volt, hogy jó játékkal szerezzük meg a három pontot. Utóbbi sikerült, a jó játék viszont csak bizonyos periódusokban volt meg, sokszor kapkodtunk és rossz döntéseket hoztunk kulcsszituációkban. Viszont az egyéni különbségeknek és a győzni akarásnak köszönhetően sikerült megszerezni a győzelmet! Gratulálunk a lányoknak, folytatjuk tovább a munkát, hogy még többet fejlődjünk!