Küzdelmes, jó iramú kupatalálkozón mutatkozott be a Sopron Egyetem csapata

Első hazai tétmeccsén a Soproni Egyetem női labdarúgócsapata, kupamérkőzésen fogadta a bajnokság stabil résztvevőjének számító, jó erőkből álló FC Ajka Női labdarúgócsapatát.

A 2-0-ás vendégsikert hozó találkozót követően Szabó Bence vezetőedző elmondta: " a játékosok  motiváltan várták a találkozót, majd próbálták a saját játékukat játszani, de sajnos a ziccereik kimaradtak. A második félidő legelején egy rövidzárlat után hátrányba kerültek, de a csapat mindent megtett az egyenlítésért, azonban ez nem sikerült. Nem csüggedünk, folytatjuk tovább a munkát és mindent megteszünk a fejlődésért! Köszönjük a szurkolóknak a támogatás, ez nagyon sokat jelent a csapatnak!”

A bajnokság augusztus végén veszi kezdetét.

SOPRONI EGYETEM – FC AJKA 0-2 (0-0)
Simple Női Kupa 1. forduló
Soproni Vasutas Sporttelep
2024.08.11 / 16.30

Bognár Réka / A: Dévai Vanessza, Tihanyi Krisztina

SOPRONI EGYETEM: Völgyes Vivien (GK), Báder Nóra, Sümeghy Vivien, Csaplár Daniella, Sábján Réka (Varga Boróka 65’), Kleinert Petra, Németh Zita, Pupos Veronika (Tóth Loretta 92’), Bándli Janka, Varga Kitti (Jagadics Renáta 92’), Ihász Melinda (Sudár Mónika 61’)
Vezetőedző: Szabó Bence
Masszőr: Szabó Szabolcs

HAJRÁ SOPRON, HAJRÁ SOPRONI EGYETEM!

Forrás: SC Sopron Facebook

Fotó: Tóth Péter, www.petix.hu