Már dolgoznak a Soproni Egyetem női focistái

Jó hangulatú átmozgató edzéssel kezdték meg a munkát az NB II-es szezonra készülő soproni női felnőtt labdarúgók.

A bajnokságban SOPRONI EGYETEM néven induló csapatra a start előtt aktív hetek várnak, hiszen az edzések mellett több edzőmérkőzés és a Magyar Kupa első fordulójában való megmérettetés is szerepel a sportolók naptárjában.
Az első edzés előtt a játékosokat a névadó SOPRONI EGYETEM részéről a SMAFC elnöke, Horváth József, az SC SOPRON részéről pedig Csiszár Ákos elnök köszöntötte.

Mindketten jó felkészülést és eredményes bajnoki szereplést kívántak a játékosoknak.
Szabó Bence vezetőedző az alapos bemelegítés után labdás koordinációs edzéselemekkel, majd kombinált támadásvezetési gyakorlatokkal tartotta meg az első tréninget. A  feladatokat motiváltan és fegyelmezetten hajtottak végre a labdarúgók. Az edzés végén nem maradhatott el az egymás közötti játék sem, amit sok szép megoldás, nagyszerű gólok és  védések is színeztek.

Fotó: Leczovics Zsolt