Nemzetközi koordinátor és marketing asszisztens

A Soproni Egyetem Kutatási és Külügyi Rektorhelyettesi Hivatala pályázatot hirdet nemzetközi koordinátor és marketing asszisztens munkakörre.

A munkavégzés helye:

Soproni Egyetem, 9400 Sopron, Bajcsy-Zs. u. 4.

A munkavállalói jogviszony időtartama:

• a munkakör az elbírálás után azonnal betölthető,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony,
  • 3 hónap próbaidő

Munkaköri feladatok:

• Nemzetközi hallgatói elégedettség növelése: A Soproni Egyetem nemzetközi hallgatói számára a tanulmányi és szociális integráció támogatása, hallgatói visszajelzések gyűjtése és elemzése az élmények javítása érdekében.
  • Rendezvényszervezés a nemzetközi hallgatók számára: Különböző programok, kulturális események és közösségi összejövetelek szervezése és lebonyolítása, melyek célja a közösségépítés és az egyetemi élmény gazdagítása.
  • Nemzetközi hallgatótoborzási kampányok támogatása: A nemzetközi hallgatói toborzási marketingkampányok kivitelezésében való részvétel. Részvétel nemzetközi oktatási vásárok, konferenciák és nyílt napok szervezésében és lebonyolításában.
  • Kommunikáció és kapcsolattartás: Kapcsolattartás nemzetközi és hazai partnerekkel és hallgatókkal.
  • Tartalomkészítés: Promóciós anyagok, prezentációk, és online tartalmak készítése és szerkesztése különböző platformokon.
  • Piaci ismeretek adaptálása: Nemzetközi felsőoktatási marketing trendek, hallgatók piaci igényeinek nyomon követése és igény/lehetőségek szerinti adaptációja.
  • Adminisztratív feladatok: Adatbázisok karbantartása, jelentések készítése és egyéb adminisztratív tevékenységek; például: a belföldi és külföldi kiküldetési rendelvények nyilvántartásba rendezése. Pályázati adminisztrációhoz kapcsolódó részfeladatok ellátásában való közreműködés magyar és angol nyelven.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Végzettség: Felsőfokú végzettség. Marketing, kommunikáció vagy gazdasági végzettség előnyt jelent.
  • Nyelvtudás: Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban; további nyelvismeret előnyt jelent.
  • Tapasztalat: Legalább 1-2 év releváns tapasztalat marketing vagy nemzetközi kapcsolatok területén.
  • Készségek: Kiváló kommunikációs és szervezési készségek, kreativitás, önállóság és csapatmunka iránti affinitás.

Amit kínálunk:

• Dinamikus munkakörnyezet: Fiatalos, segítőkész csapatban való munkavégzés; hosszú távú, biztos munkalehetőség.
  • Fejlődési lehetőségek: Részvételi lehetőség különböző nemzetközi szakmai eseményeken.
  • Munkakörnyezet: egyedülálló elhelyezkedés a Soproni Egyetem Botanikus kertjében.

A pályázó a pályázati anyag hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Soproni Egyetem a kiválasztási folyamat során munkaerőkiválasztás céljából kezelje. A munkaviszony létesítésének feltétele a három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

Jelentkezés módja:

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre: international@uni-sopron.hu Jelentkezési határidő: 2024. 08. 26.