Új alumni közösségi oldal készül

Jó szerencsét! Kedves Barátunk!

A Soproni Egyetem elkötelezett az alumni közösség szorosabb összefogása mellett, ezért egy új, modern alumni platform (közösségi oldal) bevezetésére kerül sor a következő hónapokban.
Az oldal célja, hogy támogassa a kapcsolatépítést, elősegítse a karrierfejlődést, és erősítse a Sopronban végzett, egykori hallgatók összetartását.

Szeretnénk, ha ez a közösségi felület minél inkább az igényeitek szerint működne, ezért kérünk, hogy töltsd ki a rövid kérdőívünket, és oszd meg velünk véleményedet arról, milyen funkciókat és lehetőségeket tartanál hasznosnak. Véleményed fontos számunkra, hiszen ez alapján formáljuk a Soproni Egyetem jövőbeni alumni találkozási pontját az interneten!

Kérdőív elérhetősége: https://alumniresearch.surveysparrow.com/s/alumniplatform/tt-Jy8aS

Kitöltés határideje: Szeptember 22.

Köszönjük, hogy hozzájárulsz közösségünk fejlődéséhez!

Üdvözlettel:
Soproni Egyetem